Szlávik: folyamatosan emelkedik a betegek átlagéletkora

Az elmúlt hetekben folyamatosan emelkedett a betegek átlagéletkora, ezért törvényszerű, hogy egyre többen halnak bele a koronavírusba – mondta a Dél-pesti Centrumkórház Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet osztályvezető főorvosa kedd reggel az M1 aktuális csatornán. Szlávik János közölte, nem érdemes összehasonlítani a különböző országok halálozási adatait, hiszen míg Magyarországon mindenkit, aki akkor hal meg, amikor […]

Olvass tovább

Megérkezett hozzánk is: Két koronavírusos beteg van Magyarországon

Az operatív törzs ülése után Orbán Viktor jelentette be a Facebookon, hogy megtalálták az első két koronavírus-fertőzöttet Magyarországon. Két, Magyarországon tanuló iráni diákot ápolnak a Szent László Kórházban. Egyelőre enyhe tüneteik vannak. Információink szerint az egyik a Semmelweis Egyetemre (SOTE) jár, a gyógyszerész karra, emiatt az egyetemen biztonsági intézkedéseket rendeletek el, és ez alapján helyezték […]

Olvass tovább