Pedagógusnap: köszönetet mondott a kormány a nevelők és tanárok munkájáért
Pedagógusnap alkalmából köszöntötte a nevelő-oktató munkát végző szakembereket Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter. Mindketten a pedagógusok társadalmi szerepének fontosságát hangsúlyozták, valamint a szakma megbecsülésének és támogatásának szükségességéről beszéltek. Magyar Péter közösségi oldalán közzétett üzenetében szeretettel és tisztelettel köszöntötte mindazokat, akik a gyermekekért és a jövő generációjáért dolgoznak. A miniszterelnök szerint […]
Olvass tovább

