Lemondott az Országos Bírói Tanács elnöke

Lemondott az Országos Bírói Tanács elnöki posztjáról, Szabó Péter, aki ellen korábban bizalmatlansági indítványt indítottak az OBT-ben. A Telex információi szerint ugyanakkor az OBT-tagsága a jövőben is megmarad Szabónak. A bírósági szervezetek és a kormány között az utóbbi hetekben mélyült el a konfliktus, miután létrejött a felek között egy megállapodás, melynek értelmében az állam több mint 130 milliárd forintot […]

Olvass tovább