Metrósínekre zuhant egy férfi Újpest-városkapunál, a tűzoltók mentették ki
A tűzoltókat Újpest-városkapu metróállomáshoz riasztották vasárnap, mert egy ember a metrósínekre zuhant. Két sín közé esett egy ember a 3-as metró vonalán az Újpest-városkapu metróállomáson – közölte a katasztrófavédelem a honlapján. Gázolás nem történt. „A tűzoltókat segítségnyújtás céljából riasztották, akik a helyszínre érkezve kiemelték a férfit az életmentő árokból, és átadták a mentőszolgálat munkatársainak” – mondta […]
Olvass tovább

