Ismét razziáztak a 3-as metró vonalán
A BRFK március 14-én razziázott a 3-as metró teljes vonalán, amikor is a metrószerelvényeken kívül a megállóhelyeket és az aluljárókat is végigpásztázták.
A rendőrök az Újpest-Központ és Kőbánya-Kispest között közlekedő metrószerelvényeken vagy megállókban nem tapasztaltak jogsértést, írja a police.hu.
A BRFK a megállóhelyeket és azok környékét rendszeresen ellenőrzi, és a lakossági visszajelzéseket figyelembe véve további hasonló ellenőrzések is várhatóak – írták.




