A 444 szerint egy fideszes képviselő egészségre ártalmasnak nevezte a bátonyterenyei akkuüzemet
A 444.hu kedden nyilvánosságra hozott egy hangfelvételt, amely állításuk szerint 2021-ben készült és Molnár Ferenc, Bátonyterenye fideszes önkormányzati képviselője hallható rajta, amint a helyi akkumulátor-feldolgozó üzemet egyértelműen egészségre ártalmasnak nevezi. A két és fél perces, vélhetően egy telefonbeszélgetésről készült felvételen egy férfi hangja hallható, aki „Feriként” hivatkozik magára. Arról panaszkodik, hogy a koreai cég üzemét több más település […]
Olvass tovább

