Győzike hivatalosan is a Fidesz tagja lett

közélet

„Nagy öröm számomra, hogy átvettem a tagkártyámat Balla Mihálytól, a Fidesz Nógrád Megyei Választmány elnökétől!” – tudatta hétfő délután Instagram-oldalán Gáspár Győző. 

„Hajrá Fidesz! Hajrá Magyarország!” – zárta rövid posztját a celeb, aki egyébként jelen volt a Fidesz választási eredményváróján. Akkor megkérdezték tőle, miért nem vállalta eddig, hogy fideszes. Erre azt felelte, azért mert szerződése volt, de fantasztikusan érezte magát a Békemeneten. 

Ráadásul a Külgazdasági és Külügyminisztérium épületében személyesen Budai Gyula töltötte ki neki tagfelvételi lapját.

Címke:

2 thoughts on “Győzike hivatalosan is a Fidesz tagja lett

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük