Győzike hivatalosan is a Fidesz tagja lett
„Nagy öröm számomra, hogy átvettem a tagkártyámat Balla Mihálytól, a Fidesz Nógrád Megyei Választmány elnökétől!” – tudatta hétfő délután Instagram-oldalán Gáspár Győző.
„Hajrá Fidesz! Hajrá Magyarország!” – zárta rövid posztját a celeb, aki egyébként jelen volt a Fidesz választási eredményváróján. Akkor megkérdezték tőle, miért nem vállalta eddig, hogy fideszes. Erre azt felelte, azért mert szerződése volt, de fantasztikusan érezte magát a Békemeneten.
Ráadásul a Külgazdasági és Külügyminisztérium épületében személyesen Budai Gyula töltötte ki neki tagfelvételi lapját.





2 thoughts on “Győzike hivatalosan is a Fidesz tagja lett”