DK: A kormány semmit sem tud kezdeni az „orbáni inflációval”
A Demokratikus Koalíció arra a mai bejelentésre reagált, hogy megszünteti az Orbán-kormány az élelmiszerek árstopját augusztus elsejével.
A Demokratikus Koalíció szerint az Orbán-kormány eddig sem tudta és ezután sem fogja tudni megállítani a saját maga által előidézett „orbáni inflációt”, ezt bizonyítja az árstopok kivezetése. Így az orbáni infláció miatt tovább drágulnak az élelmiszerek és egyre kevesebb marad a magyarok fizetéséből és nyugdíjából.
Amíg Orbán marad, marad az orbáni infláció, marad az élelmiszerdrágulás. A Dobrev Klára vezette Árnyékkormány azon dolgozik, hogy letörjük az orbáni inflációt, és ne az árak, hanem a bérek emelkedjenek – írták közleményükben.




