A miniszterelnök környezetében Orbán Balázst hibáztatják a vereségért
Sokan arra számítottak, hogy Orbán Viktor politikai igazgatója és a Fidesz kampányának vezetője vállalja a felelősséget és távozik a választási vereség után, miközben a miniszterelnök politikai felelősségét továbbra is relativizálják a párt belső körében – írta meg a 444. A lap forrása szerint április 14-én kedden válságtanácskozást hívott össze a Fidesz-kampány vezetőségében Orbán Balázs, melyre a kormánymédia és a politikai […]
Olvass tovább

