Illegális hulladéklerakókat fogtak el az újpesti önkormányzati rendészek
Czigler László közbiztonság és rendészetért felelős alpolgármester számolt be egy esetről a héten, amikor is állampolgári jelzés alapján a rendészet munkatársai nyomozásba kezdtek a Külső-Szilágyi út és Homoktövis utca több pontján időközönként felbukkanó illegális fekete szemeteszsákok kihelyezése kapcsán. A legutóbbi esetnél olyan szerencséjük volt rendészeknek, hogy a zsákokban több, azonosításra alkalmas dokumentum, számla, egyéb nyomtatvány […]
Olvass tovább

