A DK feljelentést tesz a kormány 600 milliárdos irodaház-vásárlása miatt
A Demokratikus Koalíció (DK) feljelentést tesz a kormány 600 milliárd forintos irodaépület-vásárlása ügyében, hűtlen kezelés miatt – közölte a párt frakcióvezető-helyettese szerdai, online sajtótájékoztatóján. Arató Gergely felháborítónak nevezte, hogy a lakhatási válság idején nem a fiatalok, családok lakhatására költ a kormány, hanem a saját elhelyezésére. A 600 milliárd forintból 15 ezer lakást lehetne építeni, ennyi […]
Olvass tovább

