Nagy bajra készülnek a vendéglátósok januártól

A Groupama biztosító felmérése szerint a lakosság több, mint 70 százaléka az élelmiszereken, illetve az otthoni energiafelhasználáson spórol. A válaszadók 60 százaléka mondta azt, hogy már nem jár étterembe, 55 százalék pedig a kulturális programokról vagy más szórakozási formáról mondott le – emlékeztet az atv.hu. A vendéglátók ipartestületének elnöke szerint most is vannak olyan vendéglátóhelyek, melyek 10-20 […]

Olvass tovább