Újpesten helyezik el a COVID áldozatainak emlékszobrát

December 7-én szerdán 15:00 órakor avatják fel a XXI. Század Társaság kezdeményezésére az Oltalom Karitatív Egyesület közreműködésével azt a szobrot, mely a Covid áldozatainak kíván emléket állítani, valamint tiszteleg az egészségügyi dolgozók előtt, akik emberfeletti munkát végeztek a járvány ideje alatt. A szobor Újpesten, az Újpesti Szakrendelő mellett kap helyet. A szobor avatóján beszédet mond […]

Olvass tovább