Orbán Viktor ott lesz a katari VB-döntőn

közélet sport

Orbán Viktor jövő héten Dohába utazik, hogy megnézze a most zajló labdarúgó-világbajnokság elődöntőit és döntőjét – erről Abdulla bin Nasser Al-Dosari, Katar állam budapesti nagykövet beszélt országa nemzeti ünnepének alkalmából tartott eseményen a Marriott Hotelben. Az esemény díszvendége Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter volt, aki rövid beszédet is tartott – derül ki a Magyar Hang cikkéből.

A lap idézi Havasi Bertalan kormányfői sajtófőnök korábbi nyilatkozatát, miszerint „a miniszterelnök – amikor az ideje engedi – hivatalos vendégként, a FIFA meghívottjaként részt fog venni a vb-n”.

Címke:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük