Orbán Viktor ott lesz a katari VB-döntőn
Orbán Viktor jövő héten Dohába utazik, hogy megnézze a most zajló labdarúgó-világbajnokság elődöntőit és döntőjét – erről Abdulla bin Nasser Al-Dosari, Katar állam budapesti nagykövet beszélt országa nemzeti ünnepének alkalmából tartott eseményen a Marriott Hotelben. Az esemény díszvendége Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter volt, aki rövid beszédet is tartott – derül ki a Magyar Hang cikkéből.
A lap idézi Havasi Bertalan kormányfői sajtófőnök korábbi nyilatkozatát, miszerint „a miniszterelnök – amikor az ideje engedi – hivatalos vendégként, a FIFA meghívottjaként részt fog venni a vb-n”.




