Orbán Viktor homárt ebédelt, miután elment XVI. Benedek ravatalához

közélet

Halas, vagy magyarosan mondva, tengeriherkenytűs ebédet fogyasztott Orbán Viktor és Lévai Anikó kedden egy elegáns római étteremben, számol be a Telex a La Repubblica cikke alapján.

Az olasz lap szerint a magyar miniszterelnök és felesége azután tértek be a La Bussola nevű, elegáns római  éttermébe, hogy lerótták kegyeletüket XVI. Benedek emeritus pápa ravatalánál. 

Az éttermi kiruccanásról videó is tanúskodik.

Címke:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük