Orbán Viktor homárt ebédelt, miután elment XVI. Benedek ravatalához
Halas, vagy magyarosan mondva, tengeriherkenytűs ebédet fogyasztott Orbán Viktor és Lévai Anikó kedden egy elegáns római étteremben, számol be a Telex a La Repubblica cikke alapján.
Az olasz lap szerint a magyar miniszterelnök és felesége azután tértek be a La Bussola nevű, elegáns római éttermébe, hogy lerótták kegyeletüket XVI. Benedek emeritus pápa ravatalánál.
Az éttermi kiruccanásról videó is tanúskodik.




