Nagy Feró: Nekem már nem kell gondolkodni semmin, a miniszterelnök megmondja, hogy merre kell menni

bulvár

Nagy Feró elárulta: mindent elhisz Orbán Viktornak. A miniszterelnökről kialakult véleményét a Hír.FM Paláver című műsorában fejtegette, ahol azt is közölte, hogy szerinte Orbán nem szokott feleslegesen ígérgetni.

De jó, hogy ilyen miniszterelnökünk van. Nekem már nem kell gondolkodnom semmin. Ő megmondja, merre kell menni, és arra megyünk. – ecsetelte Nagy Feró.

Címke:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük