Indul a karácsonyfagyűjtés – így szabadulhatunk meg a feleslegessé vált fenyőktől
Ahogy minden évben, idén is gondoskodik a MOHU Budapest arról, hogy az ünnepek elmúltával a feleslegessé vált karácsonyfák ne maradjanak sokáig az utcákon. A városban évente mintegy 500-600 ezer tűlevelű kerül ki a lakásokból, és ezek begyűjtése komoly logisztikai feladatot jelent. A tapasztalatok szerint a kihelyezési dömping Vízkereszt, január 6-a után kezdődik, és akár másfél […]
Olvass tovább

