Áprilistól emeli az árait a Magyar Telekom
A Magyar Telekom április 1-től 3,7 százalékkal emeli havi díjait, igazodva a Központi Statisztikai Hivatal által megállapított 2024-es éves átlagos inflációhoz – derült ki a társaság közleményéből, amelyet csütörtökön tettek közzé a Budapesti Értéktőzsde oldalán. A változás az Általános Szerződési Feltételekben és az előfizetői szerződésekben meghatározott szolgáltatások és díjcsomagok havi díjaira vonatkozik. A forgalmi típusú […]
Olvass tovább

