Hegedűs Zsolt két új egészségügyi vezetőt jelentett be
Megkezdődött az átadás-átvétel a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központban (NNGYK) – közölte hétfőn az egészségügyi miniszter. Hegedűs Zsolt közösségi oldalán jelentette be, hogy Oroszi Beatrix lesz az új országos tisztifőorvos, vagyis újabb kulcsfontosságú intézmény élén lesz csere. Újra függetlenné válik az Országos Gyógyszerészeti Intézet, amelyet Szepezdi Zsuzsanna vezet majd. Az átadás-átvételre a minisztert a két új szakmai vezető mellett elkísérte Vokó Zoltán népegészségügyért […]
Olvass tovább

