Hamarosan otthonról is lehet majd autót átíratni és forgalomba helyezni

Jövő évtől megváltozik az autók átíratásának és forgalomba helyezésének menete. 2024-től ugyanis minden papírmunkát el tudunk majd intézni otthonról, online az ügyfélkapunkon keresztül. A Telex információi szerint a Belügyminisztérium bővíti az online járműves szolgáltatások körét, így várhatóan már a jövő évtől online intézhetjük az autók átírásához és az első forgalomba helyezéséhez szükséges papírmunkát. Mint írják, az elektronikus […]

Olvass tovább

Sorban állás nélkül, online, egy helyen intézheted az összes közműátírást januártól

Tovább egyszerűsödik az ügyintézés, ugyanis az e-bejelentőn januártól az ország minden áram-, gáz-, víz- és távhőszolgáltatója felé egy helyen, online kérvényezhető a közműátírás, vagy bejelenthetők a személyes adatok változásai. Jövő év nyarától pedig a telefon-, televízió- és internetszolgáltatók is csatlakoznak az e-bejelentőhöz, miután az Országgyűlés elfogadta az erről szóló törvényjavaslatot. A bejelentő oldalon elérhető ingyenes szolgáltatásnak köszönhetően ezentúl nem […]

Olvass tovább