Újpesti sportoló is szorítóba lép a következő nemzetközi Pusztakezes Viadalon
Az újpesti Barna Bence is szorítóba lép október 4.-én, Székesfehérváron, a Felix Promotion által szervezett 3. nemzetközi pusztakezes eseményen.
Portálunkhoz eljuttatott információk alapján Barna a tervek szerint a magyar származású, de Németországban élő Duka Krisztián ellen debütál cirkálósúlyban, (szerk. 93 kilogrammban). Az újpesti sportoló elmondása alapján jól sikerült a felkészülése és már nagyon várja élete első hivatásos pusztakezes összecsapását. A mérkőzés tervezett ideje 3 X 2 perc.
Az est főmérkőzése a Hegyi Richárd Cservenka Róbert között megrendezésre kerülő félnehézsúlyú Magyar bajnoki címmeccs, amit 5 menetre terveztek, illetve az est folyamán a nézők még 7 pusztakezes mérkőzést láthatnak.
Egy plusz információ azok számára, akik esetleg nem tudnak ellátogatni Székesfehérvárra és személyesen szurkolni az újpesti sportolónak, az eseményt az RTL+ streaming csatorna közvetíti szombaton este 19.45-től.
Korábban már beszámoltunk róla, hogy a Felix Promotion jóvoltából a pusztakezes boksz megérkezett Magyarországra egy nagyszabású gálával. Azóta Siófokon is volt már egy nagyszabású esemény, melyet most az újpesti érdekeltséggel megfűszerezett székesfehérvári viadal követ.
Hajrá Barna Bence, hajrá Lilák!
(Borítókép: Magyar Pusztakezes Szövetség)




