Online folytatódik a Lázárinfó szeptember közepéig
Szeptember második feléig online formátumban folytatódik nyáron a Lázárinfó – jelentette be csütörtökön az építési és közlekedési miniszter.
Lázár János a Facebook-oldalán megosztott videóban azt mondja, a 35-40 fokos kánikulák miatt döntöttek így. Addig egészen pontosan két formában lesz Lázárinfó: a Lázárinfó Extrában a miniszter korábban beérkezett kérdésekre válaszol hosszabban – ez csütörtök estétől indul. Az online Lázárinfó Lázár Live néven fut majd, itt elmondása szerint szűrés nélkül, élőben, „a hűvös szobából” kérdezhetnek majd a minisztertől.




