Bayer Zsolt: Elég volt, most majd megtudjátok, milyen rettegni!

közélet

Csütörtök este az Egyesült Államok budapesti nagykövetsége elé szerveztek gyertyagyújtást a múlt héten meggyilkolt amerikai influenszer, Charlie Kirk emlékére. A Telex megkérdezte Bayer Zsolt fideszes főpublicistát, hogy mit tudna tenni azért, hogy kevesebb legyen a gyűlölködés. Bayer a ritka kivételek egyikeként hajlandó volt válaszolni a független médium kérdésére. Azt mondta: Próbáljunk meg valamiféle normális kommunikációt folytatni, bármennyire is iszonyatosan nehezére fog esni ez mindannyiunknak.

A Fidesz ötös számú párttagkönyvének birtokosa előzőleg a megemlékezésen tartott beszédében azt mondta: „Mi próbálunk jó keresztények lenni. Persze gyarlók vagyunk és gyengék. De, ami a gyarlóságunkból és gyengeségünkből kitelik, annyira igyekszünk megtartani a Biblia tanítását. De most úgy érezzük, és mondjuk ki bátran, elfogyott a visszadobható kenyerünk, és nincs több odatartható arcunk. Ebből pedig az következik, hogy elég volt”.

Elég volt a BLM, a cancel culture, a woke, az LMBTQ, az össze idióta gender-kretén véleményterrorjából. Elég volt egyszer és mindenkorra – vonta le a következtetést. Szerinte elég volt a neomarxista, szélsőbalos, anarchista és antifasiszta terrorból és abból, ami az egyetemeken folyik. Szerinte ott nevelik át „az egyébként normális családokból jövő gyerekeket is komplett idiótákká meg gyilkológépekké”. Szerinte mindeközben a képükbe röhögve mindennap elmondják, hogy „mi vagyunk az erőszakosak, és tőlünk kell nekik rettegniük”.

Nem szabad többé úgy léteznünk, hogy elhiggyék rólunk, hogy velünk bármit meg lehet csinálni. Elég volt, majd most megtudjátok, ha nem hagyjátok abba, hogy milyen rettegni! – fenyegette meg a vele egyet nem értőket Bayer Zsolt a Charlie Krik-merényletről való megemlékezésen.

Címke:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük