Hitess el az újpestiekkel valamit, majd mutogass az önkormányzatra, ha mégsem úgy lesz
Ma valaki létrehozott a Facebookon egy „Duna Strand” nevű oldalt, ahol bátran hirdeti, hogy jövő év július 30-án megnyit az új strand a Duna sor 3. alatt, a régi Duna Bázis helyén. Az ügy több sebből is vérzik, ugyanis – úgy tudjuk – március óta a kijelölt bérlő nem írta alá a szerződést, így az önkormányzat egy petákot nem keresett a terület bérbeadásával. Az már most látható, hogy a pár órája létrehozott Facebook-oldal várhatóan az önkormányzatot és a városvezetést kívánja lejáratni, vagy ezt kívánják előkészíteni. A forgatókönyv a következő:
- Hozz létre egy Facebook-oldalt – DONE
- Oszd meg újpesti Facebook-csoportokban, és próbáld elhitetni, hogy itt valóban strand lesz jövőre. – IN PROGRESS
- Pár nap vagy óra múlva jelentsd be, hogy az önkormányzat megfúrta a strandot, nem lesz strand. – COMING SOON
- Jöjjön a kormányzati propaganda, mennyire szemét az új önkormányzat. – COMING SOON
Azt tanácsoljuk, ne dőljenek be a provokációnak, ne üljenek fel a Fidesz-vonatra!
Addig is javasoljuk az Újpest Média legutóbbi, újpesti stranddal kapcsolatos videóját:




