A pedagógusok közalkalmazotti jogviszonyát is megszüntetné a kormány

Megszüntetné a kormány a tanárok közalkalmazotti jogviszonyát, és elvennék a tantestületek jogainak egy részét – ez szerepel a köznevelési törvény új tervezetében, amelyet most bocsátott társadalmi vitára a Belügyminisztérium. A szakszervezetek szerint a tanároknak, a diákoknak, de még a szülőknek is rosszabb lesz, ha a tervezetet elfogadják. A minisztériumtól az RTL Híradó kérdésére azt írták: […]

Olvass tovább