Több mint kétezer pedagógus mondott fel eddig a státusztörvény miatt
Több mint kétezren már be is adták a felmondásukat az utóbbi hónapokban a státusztörvény miatt – írja a Népszava. A lapnak nyilatkozó Pedagógusok Szakszervezetének alelnöke szerint sokan tanév közben fogják elhagyni a pályát, és kétséges, hogy őket hogyan pótolják. Úgy véli, a kormány a nyugdíjas tanárok visszahívásával igyekszik majd „elkenni” a munkaerőhiányt. A státusztörvényt július 4-én fogadta el […]
Olvass tovább

