Kilépett a DK-ból Óbuda polgármestere, miután nyíltan támogatta a Tiszát
Kiss László, Óbuda-Békásmegyer polgármestere közösségi oldalán jelentette be, hogy kilépett a Demokratikus Koalícióból, miután a parlamenti választáson nyíltan a Tisza Párt támogatására szólította fel a választókat. A kerületvezető emlékeztetett: 2019-es megválasztásakor azt vállalta, hogy mindenki polgármestere lesz, döntéseiben kizárólag a kerület érdekeit tartja szem előtt, és nem engedi, hogy pártpolitikai szempontok határozzák meg a munkáját. Mint írta, ehhez […]
Olvass tovább

