November 30-ig meghosszabbították az árréstopot
Megjelent a Magyar Közlönyben az élelmiszerárak, illetve a drogériai termékek árának csökkentése érdekében szükséges intézkedésekről szóló kormányrendeletek módosítása. A kormányfő korábban bejelentett döntése szerint tehát az ellenérvek dacára valóban meghosszabbítják az árrésstopot, amelyet eredetileg augusztus 31-én vezettek volna, így azonban november végéig marad. Az Orbán Viktor által aláírt rendelet hatályba léepett. Árrésstop meghosszabbítva, harcolunk az indokolatlan áremelések […]
Olvass tovább

