A kormány nem hátrál: járványkórház lesz a Károlyiból
Kásler Miklós, az „Orbán-kormány hentese„, nem fúj visszavonulót, szinte kiürítteti a Károlyi Sándor Kórház Nyár utcai részlegét. Egy április 8-i levelében ugyanis azt kérte a kórház főigazgatójától, hogy az ágyak minimum 60 százalékát szabadítsák fel a koronavírus-fertőzöttek számára. A Károlyi Sándor Kórház engedélyei alapján jelenleg 377 ággyal rendelkezik, ami azt jelenti, hogy legalább 226 ágyat […]
Olvass tovább

