Az idei volt a legmelegebb nyár a Földön
A mérések kezdete, 1880 óta 2023-ban volt a legmelegebb nyár a Földön – derült ki a NASA jelentéséből. A NASA New York-i Goddard Űrkutatási Intézetének tudósai szerint június, július és augusztus hónapok együttesen 0,23 Celsius-fokkal voltak melegebbek, mint bármely más nyár a NASA nyilvántartásában, és 1,2 Celsius-fokkal melegebbek az 1951 és 1980 közötti átlagos nyári […]
Olvass tovább

