Orbán Viktor a földrengésszerű vereség után megújulást sürget a nemzeti oldalon
„Április 12-én földrengésszerű vereséget szenvedtünk. Nincs ezen mit szépíteni” – így értékelte a választási eredményt Orbán Viktor abban az üzenetben, amely a 444.hu beszámolója szerint a Digitális Polgári Körök (DPK) csoportjaiban jelent meg, és e-mailben is eljutott a címzettekhez. A leköszönő miniszterelnök elismerte: hiába dolgoztak minden korábbinál többet a kampány során, a választást mégis elveszítették. Üzenetében hangsúlyozta, hogy a […]
Olvass tovább

