Betegszállító kért 12 ezret egy idős nőtől az ingyenes szolgáltatásért
„12 ezer, ünnepnapokon fizetni kell” – mondta a betegszállító egy idős nőnek a Telex szerint, akit súlyos rosszulléte miatt a Honvédkórház sürgősségi osztályára kellett vinni karácsonykor. A nyugdíjast meglepte a dolog, a betegszállítót ugyanis a kórház hívta, ennek ellenére zavartan elővett 12 ezer forintot, átadta a szállítónak, aki ezután nem adott számlát és elhajtott. A […]
Olvass tovább

