Leváltják Fekete-Győr Andrást a Momentum frakciójának éléről

politika

Fekete-Győr András a Momentum alapítójaként és országgyűlési képviselőjeként a továbbiakban is a párt meghatározó politikusa marad.

A Momentum elnöksége a párt parlamenti frakciójával egyeztetve úgy döntött, hogy a párt ideális működése és hatékony munkaszervezése érdekében a tavaszi ülésszakot követően személyi cserét eszközöl a frakció élén – olvasható a Momentum Mozgalom közleményében.

Ahhoz, hogy a parlamenti frakció és a párt vezetése az eddigieknél szorosabban összekapcsolódjon, a Momentum-frakció frakcióvezetőjévé Gelencsér Ferencet, a Momentum elnökét nevezik ki. –  írják a közleményben, amelyben kiemelik, hogy Fekete-Győr András a Momentum alapítójaként és országgyűlési képviselőjeként a továbbiakban is a párt meghatározó politikusa marad, és a párt élvonalából fogja a Momentum közösségét erősíteni.

Címke:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük