Orbán Viktor március 15-ét is Budapesttől távol tölti

közélet

Orbán Viktor március 15-én nem Budapesten, hanem Petőfi Sándor szülőházánál emlékezik meg az 1848-as forradalomról – derül ki a miniszterelnök Facebook-bejegyzéséből.

Orbán Viktor már október 23-át sem a fővárosban ünnepelte, hanem a zalaegerszegi Mindszentyneum falai közé zárkózva, kordonoktól védve szónokolt a kommunisták visszatéréséről. Sőt a kormánypárt tavaly egyáltalán nem is tartott központi megemlékezést az 56-os szabadságharc tiszteletére.

Címke:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük