Nagy Feró: Örülök, hogy Orbán Viktor a miniszterelnökünk, ő vigyáz ránk

közélet

Bemutatták az új Trianon-filmet, ami a Béke – a nemzetek felett címet viseli, és aminek premierjén Nagy Feró is ott volt. A film megnézését követően a Borsnak nyilatkozott az énekes, akinek könny szökött a szemébe a látottak után.

Nagyjából tudjuk, hogy mi történt, de amikor fény derül az apró részletekre is, akkor az embernek elszorul a szíve. Engem rendkívül elszomorít ez a film. Rádöbbentett arra, hogy én is menekült vagyok, mégpedig erdélyi, székely menekült, anyámékkal egészen Letenyéig mentünk, én ott születtem. Szörnyű, hogy még esélyünk sem volt. Legalább az lenne, hogy Apponyi Albert rosszul döntött, de jól csinálta, egyszerűen az esélyt nem kaptuk meg. Örülök, hogy Orbán Viktor a miniszterelnökünk, ő vigyáz ránk

– nyilatkozta az énekes a lapnak.

Címke:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük