Újra maximális fordulaton az újpesti szociális foglalkoztató
Kanász-Nagy Máté, népjóléti alpolgármester számolt be róla, hogy 2020. második felében Újpest Önkormányzatának Szociális Foglalkoztatója vissza tudta szerezni a tavaszi veszélyhelyzet miatt elvesztett lendületet.
Az alpolgármester úgy fogalmazott: „az elmúlt hónapokban a Foglalkoztató bevételei időarányosan már újra teljesülnek, de az általánosan tapasztalható gazdasági visszaesés természetesen ezen a területen is érezhető.„
Hozzátette, az előttük álló karácsonyi időszakra való tekintettel mozgalmas évvégére számítanak. Kiemelte, hogy a munkavállalók kitartása és a partnerkapcsolatok folyamatos bővítése reménykeltő.




