Megkezdődik a koronavírus elleni oltás harmadik dózisának beadása az SZTK-ban
Az EESZT-n keresztül foglalható időpont az Újpesti Szakrendelőbe a harmadik oltásra! – jelentette be Facebook oldalán Kanász-Nagy Máté.
Szeptember elsejétől az Újpesti Szakrendelőben is lehetőség lesz a koronavírus elleni oltás 3. dózisának beadására, melyre eddig összesen 1040 fő jelentkezett. Fontos, hogy az oltás beadásáról, illetve a vakcináról esetleges orvosi javaslat és a jelentkező kikérdezése után az oltóorvos dönt. – zárja sorait az alpolgármester.




