Két kiscicát is kimentettek az újpesti tűzből

állat

Szombat reggel tűz volt Újpesten: az érintett házból az újpesti tűzoltók két cicát is kimentettek – osztotta meg a történteket az Állat- és Természetvédelmi Őrszolgálat Újpest. A cicák nagyon rossz állapotban voltak, oxigént adtak nekik a tűzoltók.

Szerencsére vasárnapra sokat javult az állapotuk, szépen esznek már a cicusok, írják az állatmentők.

Forrás:  Állat- és Természetvédelmi Őrszolgálat Újpest

Címke:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük