„Csokit vagy csalunk”, Újpesten!
Október 31-én csütörtökön, halloween estéjén igazi amerikai stílusú „Csokit vagy csalunk” játékra invitálják a kerületben élő gyerekeket egy civil kezdeményezés megálmodói, írja az önkormányzat. „A teljes mértékben önkéntes alapon szervezett „Csokit vagy csalunk Újpesten” ötlete tavaly októberben pattant ki egy kerületben élő édesanya, Bün Viktória fejéből, aki gyermekeivel minden évben részt vesz az Újpesti Tökfaragón. Úgy gondolta, nem […]
Olvass tovább

