Futókörök napja: országosan a 12. helyen végzett Újpest
Idén is megrendezték a Futókörök napját, melyen a kerület is részt vett és a 12. helyet szerezte meg.
A rendezvény egy játékos verseny volt a résztvevő települések között: a cél, hogy minél több kilométert fussanak a helyszíneken. Az aznap megtett kilométerek alapján kiderült, melyik a legaktívabb település.
Idén az első újra Dabas lett. A IV. kerületben 299 futó összesen 2919 kilométert futott az Óceánárok utcában.
Szép eredmény, gratulálunk minden résztvevőnek!




