Bedő Kata: Jön az I. Újpesti Kisállatok Karácsonya!
Jön az I. Újpesti Kisállatok Karácsonya! – jelentette be Facebook oldalán Bedő Kata.
Új és eddig egyedülálló kezdeményezéssel bővítettük ki jótékonysági akcióinkat. Az Újpesti Advent alatt idén nemcsak a rászoruló gyerekeknek és családoknak segíthetünk, hanem a rászoruló gazdiknak is. A már hagyománnyá vált ajándékgyár mellett ugyanis, egy kisebb igluban, azoknak a kedvenceknek is adományozhatunk, akiknek nem mindig jut elég étel a tálba, hiszen a gazdáik szűkös anyagi helyzete miatt erre nincs mindig lehetőség. – írja az Alpolgármester Asszony.
Állateledel, játékok, tisztálkodási eszközök, kisállat pelenka, mindent várunk, amire az állatoknak szüksége lehet. A nagy sikerű Mókaliget mókusainak és madarainak is gyűjtjük az eledeleket. A gyűjtési akció végén az érkező felajánlások kiosztásában az Állatmentő Liga lesz a segítségünkre. Ezúton is köszönöm a liga munkatársainak az áldozatos munkájukat. – részletezi Bedő Kata.
Segítsünk együtt Újpest kisállatainak!
(A kisállatok adománygyűjtő iglujába kérjük ne hozzanak ételmaradékot, bontott, illetve lejárt állateledelt.)




