“Ha Orbán Viktor bukik, sokaknak megeredhet a nyelve”, megszólalt MNB-ügyben az egykori jegybanki alkalmazott
„Akkor lesz valódi elszámoltatás, ha egyre többen tanúskodnak” – mondta a Szabadeurópának Deme Zoltán közbeszerzési szakértő, egykori jegybanki alkalmazott, aki belülről látta, hogyan foglalta el Matolcsy György a Magyar Nemzeti Bankot. Úgy látja, az MNB-botrány rendszerszerű jellegét kellene kivizsgálni, az Elios-ügyhöz hasonlóan. Szerinte Varga Mihály, Nagy Márton, és Windisch László is érintett a jegybanki alapítványok […]
Olvass tovább

