Újra jön az újpesti sportparti, főzőversennyel
Április 12-én, szombaton 9 és 16 óra között ismét sportpartit rendez az önkormányzat Újpesten. A helyszín az UTE Bánka Kristóf Sportközpontja. A rendezvény ingyen látogatható. A programok reggel kilenckor indulnak. Többek között pontgyűjtő versennyel, kispályás focitornával, kreatív kézműves foglalkoztatóval és gyerekjátszóval várják a látogatókat. A konyhaművészek főzőversenyen mérhetik össze tudásukat idén is. Parkolásra kizárólag az UTE […]
Olvass tovább

