Illegális pókerklubon ütött rajta a rendőrség Újpesten

Péntek délután ellenőrizték a rendőrök az újpesti klubot, ahol a jelenlévők két profi pókerasztalnál kártyáztak és ittak. A rendőrök az állítólagos születésnapi partin jelen lévő 18 embert előállították, közülük két férfit és egy nőt tiltott szerencsejáték szervezése bűntett megalapozott gyanújával hallgattak ki – írja a police.hu. Mivel a veszélyhelyzet miatt bevezetett védelmi intézkedések értelmében magánrendezvényen sem lehetnek […]

Olvass tovább