Rendesen szivatják a közszolgákat
A kormány augusztus közepén egy titkos határozattal sokaknak váratlan nyár végi gyomorgörcsöt okozott a közigazgatásban. A közigazgatási intézmények vezetőinek, valamint a minisztereknek kézbesített, augusztus 14-én hozott, azonnal érvénybe lépő határozat értelmében augusztus 14-től, a határozat visszavonásáig nem lehet felvenni embereket, írta meg ma reggel az Index. Az ügy előzménye, hogy a kormány tavaly nyáron létszámstopot hirdetett a […]
Olvass tovább

