Postamizéria Káposztás II.-n – megérkezett a jegyző válasza

Ozsváth Kálmán fideszes önkormányzati képviselő juttatta el oldalunkhoz Újpest jegyzője, dr. Tahon Róbert által írt Feljegyzést. Ugyanis tegnap, 2018. szeptember 27-én Berényi Erzsébet DK-s önkormányzati képviselő határozati javaslatot nyújtott be „Postaszolgáltatások javítása Káposztásmegyer II. lakótelepen” tárgyában, és ahogy ma reggel megírtuk, a többség elutasította a határozatot. A miértre röviden az előző cikkünkben írtunk, melyet szintén […]

Olvass tovább