Kedden jön a bringás reggeli!

közösség

Idén is reggelizni várja a bringásokat szeptember 19-én, kedden reggel 7 órától a Magyar Kerékpárosklub a főváros több pontján.

Kerékpárosklub oldalán megtekinthetőek a helyszínek.

A biciklis reggelivel a kerékpáros közlekedést népszerűsíti a klub, amit lassan már nem is szükséges, hiszen a biciklivel közlekedők száma folyamatosan növekszik. A bringásreggelikkel arra is ráirányítják a figyelmünket, hogy aki kerékpárral közlekedik, annak több ideje marad, nem érintik a közlekedési dugók, később indulhat a munkába is, így marad még ideje otthon egy nyugodt reggelizésre.

Címke:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük