Kedden jön a bringás reggeli!
Idén is reggelizni várja a bringásokat szeptember 19-én, kedden reggel 7 órától a Magyar Kerékpárosklub a főváros több pontján.
Kerékpárosklub oldalán megtekinthetőek a helyszínek.
A biciklis reggelivel a kerékpáros közlekedést népszerűsíti a klub, amit lassan már nem is szükséges, hiszen a biciklivel közlekedők száma folyamatosan növekszik. A bringásreggelikkel arra is ráirányítják a figyelmünket, hogy aki kerékpárral közlekedik, annak több ideje marad, nem érintik a közlekedési dugók, később indulhat a munkába is, így marad még ideje otthon egy nyugodt reggelizésre.




