Magyar Péter nyilvános vitára hívja Orbán Viktort!

közélet

Magyar Péter nyílt levélben hívta vitára Orbán Viktort, amit most változtatás nélkül közlünk:

Miniszterelnök úr!

Mint a legtöbb honfitársunk által támogatott párt vezetője, kihívom egy nyilvános vitára hazánk jelenlegi állapotáról és az előttünk tornyosuló problémákra javasolt megoldási javaslatokról.

A helyszínről, az időpontról és a levezető személyéről ön dönt.

Miniszterelnök úr!

Ne legyen gyáva, ne bújjon hölgyek szoknyája mögé és ne pitbullokat küldjön ittasan randalírozni gyermekotthonok elé! Nézzen a magyar emberek szemébe, mondja el miért él ötször annyi idős, nyugdíjas honfitársunk a létminimum alatt, mint 2010-ben, miért zuhan a magyar ipar és a mezőgadaság.

Miniszterelnök úr!

Itt a lehetőség, hogy beszámoljon arról, hogy miért tette a szeretett hazánkat az Európai Unió legszegényebb és egyben legkorruptabb tagállamává. Miért vesz a saját vejétől 750 milliárd forint adófizetői pénzen felesleges irodaépületeleket, miközben az összes magyar gyermekvédelmi intézmény karbantartására alig 2 milliárd forintot költenek.

Miniszterelnök úr!

Magyarázza el a magyar embereknek, hogy miért hagyta magára a magyar vidéket és mezőgazdaságot, miért került hazánk sosem látott demográfiai válsághelyzetbe, miért építi le szisztematikusan az állami egészségügyet és oktatást. Mondja el, hogy miért nálunk volt Európában a legmagasabb az élelmiszerinfláció, miért Magyarországon terheli a legtöbb adó az élelmiszereket.

Miniszterelnök Úr,

Ne magtárakban és a propagandában hazudozzon a hazánk állapotáról, hanem vállaja a nyílt vitát és magyarázza el a honfitársainak, hogy miért emelte 30 %-kal a saját és miniszterei fizetését, miközben a nyugdíjakat alig 3 %-kal.

Címke:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük