Emlékmű a koronavírus-járvány magyarországi áldozatainak
Déri Tibor polgármester és Bedő Kata alpolgármester is Facebook-oldalán számolt be róla, hogy Újpest Önkormányzata egyeztet Kocsis Andrással, a XXI. Század Társaság elnökével, aki Iványi Gáborral karöltve tervez emlékművet állítani a koronavírus-járvány magyarországi áldozatainak.
A polgármester úr leírta, hogy az alpolgármester asszony javasaltára Kerületünk támogatja az az elképzelés megvalósítását. Az emlékmű közel 30 ezer honfitársunknak állít majd méltó emléket.




