Szándékosan vetette magát a metró elé a Nagyvárad téren meghalt 20 éves fiú

baleset

Szándékosan vetette magát az M3-as metró elé péntek délelőtt a Nagyvárad téren meghalt 20 éves fiú – tudta meg a 24.hu.

A helyszínre érkező tűzoltók és a mentősök mindent megtettek azért, hogy kiszabadítsák a szerelvény alól, és megmentsék az életét, de sajnos olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy már nem lehetett segíteni rajta.

A BRFK sajtóosztálya az üggyel kapcsolatos megkeresésükre azt közölte, hogy nem merült fel idegenkezűség és bűncselekmény gyanúja, és a rendőrség közigazgatási eljárásban vizsgálja az eset körülményeit.

Címke:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük